Розділені Берлінською стіною жінки-близнючки прожили однакове життя

Розділені Берлінською стіною жінки-близнючки прожили однакове життя

Ілюстрація / Фото: AFP

Фантастична історія з Німеччини, яка святкує об'єднання - близнючки, розділені муром, знайшли одна одну після років розлуки.

Сьогодні Німеччина святкує об'єднання.

ТСН.Особливе довідалась про фантастичну історію, як жінки-близнючки були розділені муром, але примудрилися прожити ідентичне життя.

В двох різних Німеччинах росли дві однакові людини – Корнелія і Ульріке. Близнючок розлучили ще в інтернаті. Їх удочерили родини, які потім опинились по різні боки Берлінської стіни.

Їх обох ростили як рідних, обом про удочеріння розповісти не наважилися.

"У школі під час уроку я теревенила з сусідкою по парті. Вчитель кілька разів шикав на нас. А потім йому увірвався терпець і він посеред усього класу мені каже – ну зразу видно, кого тут з будинку дитини привезли", - розповідає Корнелія Гольцбрехер.

Дитинство обох проходило в Східній Німеччині, в різних сім'ях. Згодом прийомних батьків Ульріке оголосили класовими ворогами і кинули до катівень Штазі. Власне, службісти і розповіли дівчині, що її батькі їй не рідні – для того, щоб вона відмовилась від них.

Ульріке дізналась усю правду лише після того, як її батьків викупила і звільнила Німеччина... Західна. Так сестри опинилися в різних країнах.

"Я змусила маму говорити. Вона розказала, що біля мене в ліжечку була ще дівчинка, близнючка. Я постійно про неї думала. Довго не зважувалася розшукати. Хотіла вистежити, подивитися на неї тихцем. На мої дні народження думала, що вона сьогодні теж святкує", - згадує Ульріке Райхенбах.

У країнах з протилежними цінностями, не відаючи одна про одну, життя близнючок розвивалось навдивовижу синхронно. Навіть мамами вони стали, коли обом було по 19. Коли дівчата врешті знайшлися, вони і подумати не могли, що аж наскільки однакові!

"Пам'ятаю, по телефону обережно сказала їй – я маю двох дітей. А вона – і я теж! Я їй – А я збираю колекцію ляльок! І я теж! І я! І я! У мене відлягло від серця, ми були однакові!", - каже Ульріке.

Увечері, після першої зустрічі, сестри збирался на гульки і вже позичали одна в одної модне вбрання.

Після падіння берлінського муру минуло 20 років, а в Німеччині і досі ділять люде на "осі" та "весі". А Ульріке і Корнелія – абсолютно однакові - однаково вдягаються і обидві вважають ідеальним чоловіком Джорджа Клуні.

"Коли ми поряд, то нас ще можна відрізнити. Але досі я в неї в гостях зустрічаю сусідів, які бачать її щодня, і вони зі мною говорять, наче я – це вона! Мама нас плутала! В ванну зранку заходжу,а вона – о, Уллі! Боже,чи ти Конні??", - із сміхом переповідає Корнелія Гольцбрехер.

Читайте також:

Гітлер намагався ухилитися від штрафу за перевищення швидкості

Чверть німців хочуть звести нову Берлінську стіну

Саркозі зізнався у руйнуванні Берлінської стіни

Паралельні життя

Паралельні життя

Повʼязані теми:

Наступна публікація