Чверть німців хочуть звести нову Берлінську стіну

Три чверті мешканців Німеччини були б не проти жити в соціалістичній країні, а кожен четвертий взагалі хотів би звести заново Берлінську стіну.

Кожен четвертий мешканець Німеччини вважає, що якби збудували наново Берлінську стіну, жити було б краще.

За даними опитування соціологічної компанії Emnid, 23% респондентів в Східній і 24% в Західній Німеччині зізналися, що "інколи бажають", щоб Стіна, яка 40 років розділяла ФРН і НДР, стояла би досі.

15% опитаних на сході і 16% на заході взагалі заявили, що існування Стіни - "найкраще, що могло б статися".

80% мешканців Східної Німеччини і 72% респондентів на заході заявили, що цілком могли би жити в соціалістичній державі, такій як НДР, якщо їм буде гарантована робота, безпека, соціальна захищеність.

Лише 28% респондентів на сході Німеччини заявили, що вважають свободу головною політичною цінністю. На заході країни частка таких людей є значно більшою – 42%.

Нарешті, кожен сьомий опитаний на сході і кожен дванадцятий на заході зізналися, що за 5000 євро готові продати свій голос на виборах будь-якої партії.

Під час дослідження була опитана 1001 людина. Опитування проводилося у зв'язку з виходом на екрани двосерійного художнього фільму "Межа" (Die Grenze). Дія відбувається в 2010 році. За сюжетом, терористи підривають всі 7 великих нафтопереробних заводів, у Німеччині починається економічна катастрофа. Починаються безлади. Знову зводиться Стіна.

Читайте також:

Німецьким неонацистам дозволили проводити агітацію біля шкіл

Головна феміністка Німеччини закликала скасувати 8 березня

Главу лютеранської церкви Німеччини затримали п’яною за кермом

Більшість жителів Землі незадоволені капіталізмом, але не жалкують про розпад СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: