Фіни зняли скандальну пародію на Путіна з голим торсом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Телеканал показав гумористичний скетч з главою РФ та фінськими політиками.

У Фінляндії телеканал MTV в гумористичному телешоу "Putous" показав пародію на російського президента Володимира Путіна та його зустріч з фінським президентом Саулі Нійністьо та прем'єр-міністром Олександром Стуббом.

У скетчі іронічно показали відносини між фінськими політиками та Путіним, а самого російського лідера роздягли до пояса.

У пародії, що вже стала скандальною, президент РФ під гімн Радянського Союзу заходить до Кремля, де на нього вже чекають Нійністьо та Стубб. Коли ж Путін стискає фінським політикам руки, ті кривляться від болю та присідають. За задумом авторів скетчу, вони зібралися у Москві, аби обговорити відносини між РФ та Фінляндією, пише видання "Новое время". 

Натомість Громадське телебачення Фінляндії засумнівалося у коректності вказаного відео з Путіним і навіть запустило на своєму сайті відповідне опитування. Більшість телеглядачів висловилися за те, що нічого образливого в скетчі немає.

Нагадаємо, раніше у Британії вулицями протягли опудало Путіна верхи на малайзійському лайнері. Молодь святкувала щорічний фестиваль Гая Фокса

Наступна публікація