Зима близько: Україну накриває снігом

Зима близько: Україну накриває снігом

Фото: Facebook

Перший сніг вже випав у східних областях України, іншим районам країни слід приготуватися до опадів найближчими днями.

У низці областей України вже випав перший сніг. Снігопади пройшли в Сумській, Харківській і Луганській областях. В Нікополі пройшов мокрий дощ зі снігом, який швидко танув. Луганську область сніг почав засипати ще з початку тижня. На вулицях міста Старобільська вийшли комунальники. Випав сніг і в Сумській області.

Українці вже діляться в Мережі тематичними фото та відео, адже для більшості регіонів цей сніг був першим.

 У Харкові до увечері 15 листопада випало чимало снігу, він лежав на землі і гілках сосен, створюючи передноворічний настрій.

Фото: Mal`va @kalinaz24

Справжньою завірюхою зустріло початок тижня місто Брянка Луганської області

Фото: garuda 64@64_garuda

Місто Кияниця Сумської області також може похизуватися першим снігом.

Фото: Микола Грудіна. Facebook

А Мережу завалило численними мемами.

Фото: Facebook
Фото: Facebook
Фото: Facebook

Згідно з прогнозом синоптиків, 18-19 листопада в Україні без опадів, лише 18 листопада вночі у Вінницькій, Житомирській, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Одеській та Миколаївській областях невеликий (в Одеській помірний) дощ і мокрий сніг, місцями ожеледиця.

У західних областях і на півдні країни 19 листопада вночі та вранці туман.

Вітер південно-східний, східний, 5-10 м/с.

Температура вночі від 1° тепла до 4° морозу, 19 листопада у східних областях 6-11° морозу; вдень 0-5° тепла, у східній частині від 3° морозу до 2° тепла; у західних областях та на півдні Одещини вночі 0-5° тепла, вдень 5-10°.

На Київщині 18-19 листопада без опадів, лише вночі 18 листопада невеликий дощ і мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі від 1° тепла до 4° морозу, вдень 0-5° тепла.

Синоптики прогнозують 20 листопада у південних та західних областях, 21 листопада на більшій частині території країни невеликий, місцями помірний мокрий сніг та дощ.

Нагадуємо, що українці будуть відпочивати у грудні 9 днів.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація