Із чайного листя почали шити сукні, які погано пахнуть

Із чайного листя почали шити сукні, які погано пахнуть

З листя чаю шиють сукні / Фото: teatips.ru

Новий матеріал, вигаданий британцями, вирощується протягом кількох днів у суміші із зеленого чаю і цукру. Єдиний недолік нового винаходу - не зовсім приємний запах.

Британські вчені в співпраці з модельєрами розробили інноваційний матеріал, який вже застосувують в індустрії високої моди. Головна особливість нової тканини полягає в тому, що її вирощують у великих ємностях, наповнених чаєм.

За своєю текстурою матеріал нагадує шкіру, тільки є значно легшим. Ця тканина вже використовувалася для виготовлення сорочок, суконь, курток, а також взуття.

На думку фахівців, винахід подібного матеріалу обумовлено давно назрілою необхідністю. Вона ж, у свою чергу, виникла через те, що виробництво традиційного для швейної промисловості текстилю, наприклад, натуральної шкіри, бавовни, вовни, вимагає занадто великих витрат природних ресурсів.

Новий матеріал, вигаданий британцями, вирощується протягом кількох днів у суміші із зеленого чаю і цукру, до якого, крім того, додаються певні живильні речовини.

Бактерії, які утворюються в суміші, формують довгі нитки целюлози, які з'єднуються в шматки тонкої тканини, плаваючи на поверхні рідини.

Після висихання матеріал стає прозорим і більш схожим на папірус, після чого він може забарвлюватися в будь-які кольори, а також йому додаються різні текстури і ефекти.

При цьому тканина має величезну міцність, у висохлому вигляді розірвати її практично неможливо.

Єдиний недолік нового винаходу - не зовсім приємний запах, робота з усунення якого вже ведеться.

Читайте також:

У Києві відкрили пам'ятник жіночим трусикам

Дівчата обкрадали людей, відволікаючи їх голим бюстом

У Німеччині з'явилася сосискова академія

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація