Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Канадець, який зловив всіх покемонів, схуд на 11 кілограмів

Схожий випадок стався у Фінляндії.

Мешканець Торонто на ім'я Роберто Васкес зміг зловити всіх покемонів у грі Pokemon GO і схуд завдяки цьому на 11 кілограмів.

На пошуки кишенькових монстрів чоловік витратив три з половиною тижні, і за цей час пройшов майже 266 кілометрів.

Про це пише CBC News.

Васкес зібрав у своїй колекції всіх 142 покемонів, доступних для гравців з США.

Схожий випадок стався у Фінляндії. Житель міста Порі Ааро Алі-Хокка всього за два тижні пошуку віртуальних покемонів скинув 10 кілограмів.

Дізнатися, як українці можуть встановити гру та які правила у вірусного програми можна з інфографіки ТСН.ua.

Pokemon Go

За останні дні гра Pokemon Go отримала вірусну популярність.

Розробники Pokemon Go попереджають, що необхідно виконувати завдання так, щоб не піддавати себе ризику, проте соціальні мережі переповнені історіями про людей, які встигли врізатися в стовп, впасти на нерівному місці і навіть втратити роботу через пристрасть до нової гри.

Деякі гравці в Pokemon GO так зосереджуються на ігровому процесі, що перестають помічати навколишній світ. Один з перших нещасних випадків, пов'язаних з грою, був зафіксований в США вже через півгодини після виходу програми в App Store: користувач Reddit, захопившись, не помітив у себе на шляху рівчак, впав і пошкодив ногу. Пояснюючи те, що трапилося лікарям, він вирішив розповісти, що отримав травму, вигулюючи собаку. Покемони, заховані у важкодоступних місцях, призводять і до несподіваних знахідок. Так, у штаті Вайомінг підліток шукав в річці водяного покемона і виявив труп.

media type="gallery" position="1"]

Відео Нова манія: як українці божеволіють від Pokemon GO

Залиште свій коментар

Вибір редакції