Китайські медики вирішили лікувати Інтернет-залежність електрошоком

Китайські медики вирішили лікувати Інтернет-залежність електрошоком

Ілюстрація

Інтернет-залежність марно лікувати амбулаторними методами, на таких людей не можна вплинути психологічно - вважають китайські медики.

Китайські медики розповіли про радикальний спосіб лікування Інтернет-залежності - за допомогою електросудомної терапії (ЕСТ).

Інтернет-залежністю, яка поки що офіційно не включена в міжнародну класифікацію хвороб, уражені 30 мільйонів жителів Китаю. Такі дані навів глава Пекінського центру лікування інтернет-залежності китайської молоді Кун Лінчжун.

Від цієї "хвороби" у Китаї почали лікувати ще в 2005 році, проте зцілити медикам вдалося лише близько 5 тисяч осіб. За словами Лінчжуна, Інтернет-залежність марно лікувати амбулаторними методами, на таких людей не можна вплинути психологічно.

За словами медика, краще за все з Інтернет-залежністю справляється електросудомна терапія. Лінчжун також вважає перспективним метод лікування медичними препаратами.

Інтернет-залежність - це психологічний розлад, нав'язливе бажання підключитися до Інтернету і хвороблива нездатність вчасно відключитися від нього. У 1995 р. доктор Іван Голдберг виділив наступні симптоми цієї недуги: використання Інтернету викликає хворобливий негативний стресовий стан; використання Мережі завдає шкоди фізичному, психологічному, економічному чи соціальному статусу.

За даними різних досліджень, інтернет-залежними сьогодні є близько 10% користувачів у всьому світі.

Читайте також:

Російська православна церква вигнала злих духів з Інтернету (відео)

Інтернет номінували на Нобелівську премію миру

Безробітний китаєць помер після місяця гри в онлайн

Повʼязані теми:

Наступна публікація