Вчені придумали Інтернет для роботів

Завдяки новому проекту - RoboEarth - роботи всього світу зможуть обмінюватися досвідом: викладати результати своїх дій і шукати підказки при зіткненні із незрозумілою ситуацією.

Група вчених та інженерів з низки європейських університетів і компаній запустили проект RoboEarth, завдяки якому роботи всього світу зможуть обмінюватися досвідом.

Головна ідея проекту полягає у створенні майданчика, який би зберігав всі можливі знання у робототехнічній сфері. Завдяки цьому роботи змогли б викладати результати своїх дій і шукати підказки при зіткненні із незрозумілою ситуацією.

У сучасному світі досі більшість роботів бачить світ "по-своєму", а люди, які створюють машини і софт для них, дуже часто заново долають труднощі, вже переможені кимсь раніше.

Аналогічна ситуація складається, коли самі роботи починають освоювати світ, знайомитися з зовнішньою ситуацією, предметами, діями і вчинками людей.

Тим часом доступ до єдиної бази знань для роботів міг би полегшити та прискорити будь-якому новобранцеві його перші кроки. У базу даних будуть поміщені карти місць, в яких діє робот, опис об'єктів, з якими вони стикаються, та інструкції різних дій.

Фінансується проект ЄС, у ньому працює близько 35 дослідників. Вони мають намір представити робочий прототип системи протягом чотирьох років.

Читайте також:

Складена карта світового наукового співробітництва

Відвідувачів китайського ресторану обслуговують роботи

Поранених вояків США з поля бою будуть виносити спеціальні роботи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: