Безробітний китаєць помер після місяця гри в онлайн

У Китаї після місяця гри в Інтернеті помер 33-річний чоловік. Він не залишав кафе протягом останніх 27 днів. Весь цей час він харчувався локшиною швидкого приготування.

У Пекіні 33-річний безробітний помер в інтернет-кафе після того, як майже місяць провів у "всесвітній павутині". Про причини смерті не уточнюються.

Чоловік помер у понеділок. Співробітники закладу розповіли, що він не залишав кафе протягом останніх 27 днів. Весь цей час він харчувався локшиною швидкого приготування. Навіть новорічні свята (з 3 по 8 лютого) він провів за комп'ютером.

Як розповіли журналістам рядові відвідувачі закладу, вони щодня бачили чоловіка у кафе, де він, за їхніми словами, "спав і вживав їжу". В даний час інтернет-кафе, яке працювало незаконно, закрито для перевірки. Комп'ютерне обладнання закладу конфісковано.

Трагічна подія в китайській столиці вже не перший випадок летального результату через надмірне захоплення жителів Піднебесної онлайн-іграми. Так, ще в 2007 році в місті Гуанчжоу на півдні країни в одному з-інтернет-кафе молодий чоловік помер від виснаження, після того, як просидів біля екрану комп'ютера "всього" три дні підряд.

У 2008 році влада КНР офіційно оголосила залежність від онлайн-ігор психічним розладом. Це поняття закріплене в першому у своєму роді для Китаю документі "Стандарти діагностики інтернет-залежності". Влада також заявляли про намір стримати відкриття нових інтернет-кафе, а у вже існуючих - обмежити час, який відвідувачі можуть проводити за інтернет-іграми (як показують останні новини, не дуже вдало).

З іншого боку, за деякими даними, багато китайських геймерів оплачують свої витрати за допомогою онлайнових ігор. Професійні гравці просиджують добу безперервно перед моніторами вдома або в інтернет-кафе. Більшість грає заради віртуальних бонусів, які вони потім перепродують за справжні гроші менш кваліфікованим гравцям. Покупці знаходяться головним чином у США чи Європі.

За останніми даними, число користувачів інтернету в КНР перевищує 475 млн осіб. Китайці також, як показало дослідження канадської компанії TNS, проводять в інтернеті 44% свого вільного часу (друге місце зайняли південні корейці з 40%, третє - японці з 38%). При цьому, згідно з офіційною статистикою, понад 14% всіх молодих користувачів інтернету в Китаї (більше 33 мільйонів людей) страждають від інтернет-залежності.

У країні зареєстровано більше 40 мільйонів користувачів онлайн-ігор. Доходи від ігрової індустрії перевищують 1,5 млрд доларів на рік, а до 2012 року, за прогнозами, досягнуто 4 млрд.

Читайте також:

У комп'ютерних іграх з'явилися запахи

Створено жилет для геймерів, який дозволяє відчувати біль персонажів гри

Топ-15 найскандальніших комп'ютерних ігор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: