Літню жінку засудили за регулярний секс з ротвейлером

Літню жінку засудили за регулярний секс з ротвейлером

Ілюстрація / Фото: unity.lv

42-річна жінка займалася сексом зі своїм собакою, за що отримала покарання у вигляді двох років суспільно-корисних робіт.

В британському містечку засудили 42-річну Паулу Манган, матір двох дітей, яка вже встигла стати бабусею, за секс з її собакою.

Поліція виявила 33 фотографії Паули, що займається сексом з ротвейлером. Жінка спочатку заперечувала свою провину, але, перед обличчям незаперечних доказів, у всьому зізналася.

Суддя Роберт Варнок, засудивши бабусю до двох років суспільно-корисних робіт, зауважив: "Я дуже задоволений тим, що тепер Ви усвідомили, що подібна поведінка є абсолютно неприйнятною".

18 квітня очікується суд над Лі Макколл, партнером Манган, якого звинувачують у тому, що він зняв Паулу під час занять сексом з собакою, і, таким чином, порушив закон про поширення непристойних іміджів.

Нагадаємо, нещодаво мешканка Великобританії Меггі Хант звернулася в поліцію з заявою, начебто її кобилу хтось ґвалтує. Поліція з місця злочину вилучила зразки сперми ґвалтівника, а в стайні встановили камери спостереження та датчики руху.

Через півроку анонімного зоофіла спіймали. Ним виявився сусід жінки на ім'я Дерек Вудс. 26-річного чоловіка зі спущеними штанами вміймали на місці злочину.

Читайте також:

Британця засудили за постійне ґвалтування сусідської кобили

66-річного пенсіонера засудили за секс з віслюком та конем

Власник зґвалтованої кози хоче видати її заміж за зоофілів

Повʼязані теми:

Наступна публікація