Мегаблискавка довжиною 700 км побила світовий рекорд

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Блискавки-рекордсменки спалахнули над Латинською Америкою.

Всесвітня метеорологічна організація затвердила новий рекорд: блискавка довжиною 700 км стала світовим "переможцем".

Про це повідомляє Independent.

Мегаспалах простягався від північно-східної Аргентини, через південну Бразилію і Атлантичний океан 31 жовтня 2018-го. Окрім цього, організація затвердила ще один рекорд: найтриваліший спалах блискавки - 16,73 секунди, який стався 4 березня над Аргентиною.

Оновлення рекордів стало можливим завдяки використанню нової технології супутникового блискавичного знімання. Обидва вони більш ніж удвічі перевищують попередні показники, виміряні в Сполучених Штатах Америки і Франції.

Нагадаємо, у світі щороку жертвами блискавки стає до чотирьох тисяч людей. Температура каналу громовиці може сягати 30 000°C, а напруга - сотень мільйонів вольт. Розповідаємо у нашому матеріалі, як вберегтися від блискавки та допомогти постраждалим.

Відео У США під час негоди блискавка влучила у вашингтонський обеліск

У США під час негоди блискавка влучила у вашингтонський обеліск. Видовище встигли зафільмувати очевидці. Блискавка влучає у цей пам'ятник не вперше, але цього разу люди побачили у цьому явищі знак від вищих сил, пов'язаний із нинішньою ситуацією у країні. Повні випуски дивіться на 1+1 video

У США під час негоди блискавка влучила у вашингтонський обеліск

Залиште свій коментар

Вибір редакції