Перший у світі 3D-порнофільм побив рекорд "Аватара" (відео)

Перший у світі 3D-порнофільм побив рекорд "Аватара" (відео)

Кадр з порнофільму

Порнографічний фільм "Секс і дзен 3D: "Екстремальний екстаз" за перші чотири дні показу лише в Гонконзі зібрав 1,7 млн доларів. Це на кілька десятків тисяч більше, ніж "Аватар".

Перший в історії кінематографу тривимірний порнографічний фільм "Секс і дзен 3D: "Екстремальний екстаз" (3D Sex and Zen: Extreme Ecstasy) побив рекорд "Аватара" Джеймса Кемерона.

Стрічка Стівена Шиу, виробництво якої обійшлося в 3,5 млн доларів, за перші чотири дні показу тільки в Гонконзі зібрала 1,7 млн доларів. Це на кілька десятків тисяч більше, ніж "Аватар".

Слід зазначити, що гонконгський порнофільм, на відміну від "Аватара", отримав третю категорію прокату - подивитися його в кіно можуть лише люди віком 18 років.

За даними місцевих ЗМІ, кінотеатри забиті повністю, незважаючи на те, що ціни на квитки наближаються до 15 доларів, а за місце в залах для приватних переглядів, які орендуються цілими компаніями, доводиться платити понад 20 доларів.

Збір "Сексу і дзену" вдвічі перевищив дохід від колишнього рекордсмена третьої категорії, фільму "Хтивість та обережність".

Фільм користується успіхом і в інших країнах. Так, наприклад, на Тайвані збори за перші три дні показу перевищили півмільйона доларів. Для жителів КНР, де стрічка заборонена, на травневі свята заплановані спеціальні тури в Гонконг.

В основі фільму лежить еротичний роман XVI століття "Молитовний килимок для плотських утіх". Твір Лі Юя розповідає історію хтивого "натураліста", який розлучається з дружиною, щоб знайти себе.

Читайте також:

Знайдено найперше порно в історії

У Європі з'явився перший 3D порноканал

У Лас-Вегасі вручили "Порно-Оскар"

Повʼязані теми:

Наступна публікація