Постоялець розкішного готелю в Лондоні помер від голоду

Постоялець розкішного готелю в Лондоні помер від голоду

Hyde Park Towers Hotel в Лондоні

У п'ятизірковому готелі Hyde Park Towers Hotel 39-річний чоловік заселився у номер, де колись зупинявся відомий музикант Джиммі Хендрікс, і заморив себе голодом до смерті.

Постоялець розкішного готелю помер від голоду. Цей скандальний випадок стався у п'ятизірковому готелі Hyde Park Towers Hotel у Лондоні. Співробітники готелю виявили тіло гостя, який оселився в одному з найкращих номерів, тільки через два тижні після його смерті. Тепер, вочевидь, він може претендувати на премію Дарвіна, якою відзначаються найбезглуздіші смерті.

За інформацією британських ЗМІ, 39-річний чоловік одразу ж виявив бажання заселитися в 115-ий номер Hyde Park Towers Hotel, оскільки саме в цьому номері в шістдесятих роках минулого століття зупинявся відомий музикант Джиммі Хендрікс.

Сплативши одразу п'ятимісячне проживання в номері, добова вартість якого перевищує 200 доларів, гість повісив на вхідні двері табличку "Не турбувати". Саме з цієї причини співробітники готелю не входили в номер протягом двох тижнів.

Однак через два тижні з кімнати дивного постояльця почав поширюватися неприємний запах. Тільки тоді покоївка і вирішила порушити заборону гостя і увійшла в номер. Співробітники Hyde Park Towers Hotel розповіли, що покоївка довго і голосно стукала у двері, але не було жодної відповіді. Тоді вона зайшла до кімнати і знайшла постояльця мертвого, лежачого у ванній.

За словами правоохоронних органів, про насильницьку смерть мови йти не може. За офіційним висновком, чоловік помер від сильного виснаження. Швидше за все, гість готелю довів себе до такого стану постійним голодуванням. Можливо, що чоловік також страждав на розлади психіки.

Читайте також:

Пенсіонерка, яка випала з балкону, вбила випадкову перехожу

Жінку-шопоголіка на смерть завалило покупками

Названо найкращі готелі світу - 2010

Німецький мільйонер помер, вдавившись вечерею у власному готелі

Повʼязані теми:

Наступна публікація