Протизаплідні таблетки роблять жінок ревнивими

Дата публікації
Перегляди
2813
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Протизаплідні таблетки роблять жінок ревнивими

Жінки стають ревнивими від таблеток / Фото: forsfortuna.com

Жінки, які вживають оральні контрацептиви, весь час підозрюють своїх чоловіків у зрадах. Чому так відбувається, вчені ще не знають.

Жінки, які вживають гормональні контрацептиви, стають ревнивими та агресивними. Такий висновок зробили вчені з університету Стірлінга у Великобританії.

У їхньому дослідженні були задіяні 234 дами у віці від 23 до 39 років, половина з яких не менше 3-х років користувалася оральними таблетками.

Решта жінок віддали перевагу іншим способам захисту від небажаної вагітності: спіралі, перерваному статевому акту і презервативам.

Після оцінки душевного і фізичного стану учасниць з'ясувалося, що ті жінки, які використовували гормональні капсули, в 85% випадках відзначалися невмотивованою агресією, від чого страждали їхні партнери. Опитані чоловіки, які жили з цими жінками, повідомили, що неодноразово піддавалися необґрунтованим звинуваченням у зрадах.

При детальній обробці даних та аналізів крові дам, які приймали гормони, було виявлено, що прогестерон не винен у порушеннях емоційного сприйняття. Зараз експерти намагаються з'ясувати причину психологічного занепокоєння жінок після прийому оральних контрацептивів.

До речі, раніше дослідження встановили, що протизаплідні таблетки роблять певні ділянки мозку жінок більшими, що призводить до стимулювання розумової діяльності і може вплинути на загострення нюхової функції.

Читайте також:

Учені: кожна третя жінка приховує кількість сексуальних партнерів

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

Рейтинг найпотаємніших бажань жінок: шоколад кращий за секс

Вчені розробили дієту для бурхливого оргазму

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2813
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація