Росіянка потрапила до лікарні з болями в животі, а прокинулася у морзі

Слідчі перевірять цей інцидент.

У селищі Горшечне у Курській області Росії жінка потрапила до центральної районної лікарні болями в животі. Лікарі провели їй процедури, а потім визнали мертвою. Наступного дня вона прокинулась у морзі.

Про це повідомляє видання "РИА Новости".

Зазначається, що жінка прокинулася в морзі в селищі Горшечное. "Вона потрапила у Горшеченську центральну районну лікарню з болями в животі. Після проведення деяких процедур лікарі констатували смерть пацієнтки, після чого відправили її до моргу. Наступного ранку один із співробітників виявив, що жінка жива", - йдеться у повідомленні.

Тепер Слідчий комітет Росії (СКР) організував перевірку за фактом цієї події. Також перевірку проводить і обласний комітет охорони здоров'я. Зараз жінка перебуває у Курській обласній клінічній лікарні.

Нагадаємо, раніше в індійському місті Буландшахр, штат Уттар-Прадеш, місцева мешканка прийшла до поліції через тиждень після того, як її визнали жертвою вбивства і поховали. 

Відео 45 пересувних моргів на вулицях фінансової столиці світу - Нью-Йорк перетворився на другий Ухань

Сумну славу в китайського Уханя перехопило найбільше місто Сполучених Штатів - Нью-Йорк. Ділова та фінансова столиця світу перетворилася на справжній епіцентр пандемії на іншому боці планети. Журналіст ТСН.Тижня поспілкувався із колишньою українкою, а нині нью-йоркською лікаркою Валентиною Голобородько. Вона зараз буквально в епіцентрі цієї американської трагедії і називає ситуацію - "війною".Більше про коронавірус  

45 пересувних моргів на вулицях фінансової столиці світу - Нью-Йорк перетворився на другий Ухань

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів