Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стаття "Путін – х*йло" стала найпопулярнішою в українській Вікіпедії

Статтю за минулий місяць прочитали понад 100 тисяч інтернет-користувачів.

Стаття про відомий вислів "Путін - х*йло" стала найпопулярнішою за кількістю переглядів в українській Вікіпедії минулого місяця.

Як повідомили у фонді Вікімедіа-Україна, за червень статтю переглянули понад 111 тисяч разів. Трохи менше читачі цікавились Чемпіонатом з футболу (102 тисячі переглядів) та новим президентом України Петром Порошенком (71 тисяча переглядів).

Цікаво, що стаття "Путін - х*йло", яка пояснює суть цього феноменального вислову, існує в англійській, французькій, португальській, турецькій та багатьох інших мовних версіях Вікіпедії. В російському розділі Вікі статтю було видалено.

Історія вислову "Путін – х*йло" почалася 30 березня, коли фанати харківського "Металісту" заспівали цю пісню, а відеоролик кричалки потрапив на Youtube, зібравши мільйони переглядів.

З тих пір фраза стала скандальною: її малювали на парканах, вмикали на дискотеках, робили ремікси і навіть спричинювали дипломатичні скандали.

Як повідомлялося раніше, днями у Житомирі популярна місцева газета вийшла під заголовком "Путін - х*йло". За словами головного редактора, це було зроблено на прохання читачів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції