Топ маразмів. Донецьк імені Бандери і поневіряння студентів РФ на Керченському мосту

Дата публікації
Топ маразмів. Донецьк імені Бандери і поневіряння студентів РФ на Керченському мосту

УНІАН

ТСН.ua зібрав найбільш недолугі вигадки бойовиків та росіян за кілька минулих тижнів.

До чергового "Топу маразмів" увійшли російські жахачки навколо декомунізації в Україні та літні поневіряння російських студентів. Пропаганда РФ цього разу дісталася і до Німеччини.

Збій системи

У Росії активістам із "ДНР/ЛНР" відмовили у поїздці на молодіжний форум "Таврида", який відбувається в Криму.

Офіційною причиною, озвученою представниками "Росмолоді", став надмірно високий конкурс на участь у форумі.

Проте, як з'ясувало видання "КоммерсантЪ", неофіційно відмову пояснили небажанням деяких партнерів "Тавриди" бачити серед учасників людей з невизнаних республік.

Видання також повідомило, що представники "Росмолоді" попросили дівчат з Донецька і Макіївки, яких не пустили на форум, не коментувати ситуацію для ЗМІ.

Примітно, що відмову також дістали й активісти з іншого невизнаного утворення - Придністров'я.

Війна пропагандистів

Працівники російської пропанганди дісталися й до лідера німецької групи Rammstein Тіля Ліндемана. В інтернеті почали поширюватися його фото, де він стоїть нібито у футболці з Путіним. 

Проте, фото виявилося фейковим. Насправді на футболці було інше зображення - стилізований череп з кістками, який за допомогою графічного редактора підмінили на портрет Путіна. Про це газеті Bild заявив сам музикант. Він також повідомив, що звернувся у зв'язку з цим до адвокатів.

Депутат п'ятого левела

У демократичних країнах обличчя у парламенті є уособленням обличчя усього народу. А у таких країнах, як Росія, - облич тих, хто купує державні крісла лояльністю чи грошима. В українському парламенті також вистачає цікавих персонажів, але ця російська кандидатка у Держдуму дійсно вражає. І аж ніяк не професійними здібностями.

Особливо потішило у цій новині те, що ведучу прогнозів погоди на телеканалі "СТС-Челябінськ" Ларису Сладкову висунуть від "Російської партії пенсіонерів".

До речі, Лариса стала відома ще до цього - завдяки 5 розміру грудей та любов'ю до відвертого вбрання. Юзери у Мережі охрестили її ведучою "порнопрогнозів погоди".

Кадиров-суперстар

Ще один цікавий політичний хід - голові чеченської республіки Рамзану Кадирову підшукують помічника за допомогою реаліті-шоу, передають Вести.ру. 

Таке вигадав російській телеканал "Росія-1". Учасникам треба підніматися в гори, спускатися до озер, ходити лісовими стежками та "повною мірою оцінити чеченську гостинність і традиції".

Найкращого на посаду помічника обиратиме, звичайно, сам керівник республіки. Також Кадиров буде оцінювати всі випробування разом із журі.

На помідори, на картоплю і на міст

Back in USSR. Для будівництва скандального Керченського моста в окупованому Криму почали звозити загони російських студентів.

Загалом на будівельні роботи відправили 87 студентів із шести вишів Москви, Санкт-Петербурга, Сочі, Тюмені та Іркутська. Бідолахам доведеться брати участь у будівельній "практиці" до кінця літа.

При цьому студентів обіцяють не експлуатувати більше 8 годин на день, годувати та навіть платити "зарплату" - 150 рублів на годину (приблизно 58 гривень).

Проте навіть натхненна робота студентів не врятує Керченський проект від зривів усіх дедлайнів. Нещодавно російському уряду довелося зізнатися, що початок роботи залізниці через міст було перенесено на цілий рік. Таким чином, у Росії планують розпочати експлуатацію мосту через протоку до окупованого Криму 1 грудня 2019 року. Але навіть ця дата може виявитися фантастичною.

Нічне жахіття Леніна

Україною крокує декомунізація, а разом з нею жахачки, які продукують російські ЗМІ. Так, відомий пропагандистський телеканал Міноборони РФ "Звезда" опублікував новину із заголовком "Донецьк можуть перейменувати на Степано-Бандерівськ".

Страшно. Але чи правда? Телеканал посилається на петицію ,начебто розміщену на сайті президента України. Водночас посилання на петицію сайт не надає.

А ось пошук за запитом "Донецьк" на сторінці Електронних петицій на сайті президента жодних подібних пропозицій не виявив. 

Ще одним збурювачем російських медіа став Кіровоград, який перейменували на Кропивницьк - на честь драматурга Марка Кропивницького, який народився на Кіровоградщині.

За таку відзнаку російські ЗМІ одразу нарекли Кропивницького драматургом-русофобом. А Марк Лукич лишень любив Україну, українську мову та український театр.

Наступна публікація