У американця в легені проросло бобове зерно

У американця в легені проросло бобове зерно

Роберт Сведен. Фото www.wivb.com

У легенях Рона Сведена, який довгі місяці боровся із захворюванням органів дихання, виявили проросле зерно.

В американському місті Брюстер (штат Массачусетс) стався небачений медичний випадок. У легенях Рона Сведена, який довгі місяці боровся із захворюванням органів дихання, виявили проросле зерно.

75-річного пенсіонер скаржився на млявість, підвищену стомлюваність і болісний кашель. Лікарі діагностували у нього емфізему легенів. 31 травня цього року стан Сведена різко погіршився, і його дружина Ненсі викликала швидку допомогу. Лікарі лікарні, куди він був доставлений, провели обстеження, і на рентгенівському знімку виявили гранульовану пляму, яка нагадувала ракову пухлину.

Однак медиків бентежив той факт, що ніяких ознак онкології у хворого не спостерігалося. Доктор Джеф Спілейн, що спостерігав Сведена, припустив, що в ході трапези горошина потрапила замість шлунка в легені і пустила там паростки.

"Вона була досить мала, щоб потрапити туди, але занадто велика, щоб вийти", - так він пояснив свою гіпотезу, яка потім підтвердилася.

ЗМІ відзначають, що першою стравою, яке було подано Рону Сведену після операції з видалення горошини, стало горохове рагу. Цей забавний збіг дуже насмішив пацієнта і його дружину.

В даний час містер Сведен вже виписався з лікарні. Його здоров'я йде на поправку, а друзі і знайомі приносять йому в подарунок насіння гороху і консервований горох в баночках.

Подібний випадок був і в Росії. Лікарі виявили в легені росіянина Артема Сидоркіна ялинове деревце довжиною в 5 см. Як і їхні британські колеги, медики спочатку припустили, що мова йде про онкологічне захворювання.

Читайте також:

Київські кардіологи врятували життя послу Іспанії

Українські лікарі врятували немовля з близнюком у животі

У чернігівській лікарні прооперували вагітну жінку під час пожежі

Повʼязані теми:

Наступна публікація