Київські кардіологи врятували життя послу Іспанії

1-го червня посол відчув себе зле. У лікарні вже зафіксували клінічну смерть. Місяць дипломат відходив у звичайній палаті поруч з іншими пацієнтами столичної лікарні.

Амбасадору королівства Іспанії врятували життя київські кардіологи. Хосе Родріґес Мояно зазнав тяжкого інфаркту міокарда. Коли він потрапив до Олександрівської клініки, лікарі фіксували клінічну смерть. Місяць дипломат відходив у звичайній палаті поруч з іншими пацієнтами столичної лікарні. Нині посол повернувся.

Помітно змарнілий та зі щетиною, але живий, із усмішкою Хосе Родрігес Мояно вітається зі своїми рятівниками. Згадує, як 1-го червня він відчув себе зле. У лікарні вже зафіксували клінічну смерть. Опів на третю ночі команда медиків спрацювала швидко і якісно. А далі ще місяць послу довелось оклигувати.

На рівних умовах з усіма пацієнтами лікарні посол провів на звичайному ліжку. Навіть коли йому стало краще, він до палати люкс вирішив не переїжджати. Лікарі кажуть, що був чемним і дотримувався усіх порад.

На питання, чому не поїхав до Іспанії, відповів коротко, що довіряє українським лікарям.

Скориставшись присутністю профільного міністра та представника столичної влади - медики натякають, що фахівці у них хороші, а, от кардіорентген один. Якщо ненароком вийде з ладу, буде біда.

Поки столичні чиновники тільки обіцяють, що все кардіо устаткування в Києві таки запрацює цілодобово, іспанський народ передав Києву та ще шістьом українським клінікам апарати штучної вентиляціїї легенів.

Читайте також:

Антоніо Бандерас став послом доброї волі ООН

З Марокко вислали шведського дипломата

Янукович розповів новому послу, як треба дружити з Росією

ВідеоПослу Іспанії врятували життя київські кардіологи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: