Перейти до змісту
У Британії пара зайнялася сексом просто посеред дитячого ігрового парку

У Британії пара зайнялася сексом просто посеред дитячого ігрового парку

Батьки були вимушені закривати дітям очі.

У Британії в місті Плімут гола пара займалася сексом просто посеред дитячого ігрового парку, у якому відпочивали родини. Про це повідомляє Mirror.

Так, збентежені батьки намагалися затулити своїм дітям очі, аби вони не бачили цього дійства між двома людьми. Люди викликали поліцію. Невідомо, чи заарештувала вона порушників, утім, за словами свідків, правоохоронці в авто відвезли двох осіб.

Інцидент стався між парком та полем, у місці, яке місцеві називають "секретним садом", який розташований за огорожею. Там часто помічають людей, які приймають наркотики.

Нагадаємо, раніше на одній із вулиць англійського містечка молода пара зайнялася пристрасним сексом, і єдине, що їх відгороджувало від людей - це стіна одного із будинків у Барнслі. Очевидцем цієї сцени став 31-річний британець Дензіл Сміт, який відзняв усе на камеру свого смартфону. Доки парочка насолоджувалася один одним, Дензіл коментував це дійство у стилі передачі "Тенденції у світі тварин" Девіда Атенберо. Однохвилинне відео одразу набрало велику кількість відгуків на Facebook, буквально за декілька годин воно набрало тисячі лайків та коментарів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин