У Британії відкрився фестиваль повітряних куль

Дата публікації
Перегляди
2285
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Свято повітряних куль триватиме до 15 серпня. У дні фестивалю в небо піднімуться понад 150 повітряних фігур, наповнених гарячим повітрям.

У небо підніметься понад 150 куль / Фото: hellomagazine.com
9 серпня в Бристолі відкрився Міжнародний фестиваль повітряних куль (International Balloon Fiesta). У дні фестивалю в небо піднімуться понад 150 повітряних фігур, наповнених гарячим повітрям.

Кулі "прилетіли" до Британії з різних країн, а відважні повітроплавці будуть знімати старовинне місто-порт з висоти пташиного польоту.

Організатори приготували глядачам і учасникам, принаймні, три подарунка: в повітря підніметься гігантську кулю у формі мотоцикла на ім'я George the White Motorbike, величезний дракон (Slick the Dragon), а відомості про третю дивовижну кулю поки тримаються в секреті.

Вперше фестиваль повітряних куль у Бристолі відбувся в 1978 році і з тих пір вважається одним з найвідоміших британських свят під відкритим небом.

Повітряні кулі різних форм і розмірів будуть підніматися в небо вранці і ввечері. На заході у четвер і суботу можна буде стати свідком барвистого шоу Nightglows, під час якого повітряні фігури, зібрані на основній оглядовому майданчику, будуть запускатися по черзі під звуки музики.

Одразу після Nightglows глядачів чекає грандіозний феєрверк.

Читайте також:

Аеростати піднялися в небо над Київщиною

Повітряна куля NASA побила рекорд за тривалістю польоту

В Ізраїлі відбувся парад повітряних куль

В Німеччині відбувся щорічний фестиваль повітряних куль

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2285
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація