У центрі Нью-Йорка з'явилася кабінка для мастурбації

В день відкриття нею скористалися близько сотні чоловіків

Британський виробник секс-іграшок Hot Octopuss облаштував у центрі Нью-Йорка будку для мастурбації. Як повідомляє Ntw York Daily News, скористатися нею можуть чоловіки, до послуг яких підключений до інтернету ноутбук.

Кабінка під назвою GuyFi знаходиться на перетині 28-ої вулиці і П'ятої авеню на Манхеттені. Приміщення, як вважають в компанії, дозволить чоловікам, "працюючим з 9 до 5", влаштувати собі невелику перерву і "зняти стрес".

Маркетинговий хід придумали після проведеного виданням Time Out New York опитування, згідно з яким 39 відсотків чоловіків в Нью-Йорку займаються самозадоволенням в робочий час. Будку, як кажуть у Hot Octopuss, поставили для того, щоб "вивести цю звичку за межі офісу і створити більш сприятливе середовище", в якому "зайнятий чоловік з Манхеттена отримає приватну атмосферу і високошвидкісне інтернет-з'єднання, якого він заслуговує".

З інженерної точки зору кабінка GuyFi являє собою звичайну телефонну будку, обтягнуту тканиною.

У Hot Octopuss стверджують, що в день відкриття будки, 12 січня, їй скористалися близько сотні чоловіків. У той же час представник компанії заявив порталу Mashable, що фірма "не займається активною підтримкою ідеї мастурбації в громадських місцях, оскільки такі дії є правопорушенням".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: