У Дніпропетровську почали друкувати їжу на 3D-принтері

Поки що прилад працює тільки з шоколадом, але розробники обіцяють удосконалити свій винахід.

У Дніпропетровську запрацював перший в Україні 3D-принтер, який друкує їжу. Його та програмне забезпечення створили двоє друзів-винахідників, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вони певні, що майбутнє кулінарії саме за такими приладами, які виготовлятимуть страви із замовлених людиною інгредієнтів в будь-якій обраній формі.

Поки що український фуд-принтер друкує тільки шоколадом, але, за словами розробників, у нього можна завантажити будь-який продукт, який можна перетворити на рідину.

Принтер здатен відтворити форму будь-якої складності. Залежно від неї процес виготовлення може тривати від п'яти хвилин до трьох годин.

"Точність друку – це один міліметр. Тобто жодні руки не зможуть створити виріб такої точності, такої складності", - запевнив розробник Андрій Барна.

Наступним кроком буде друк тістечок, а згодом планується поява цілого кафе, де друкуватиметься їжа.

"Береться файл із 3D-моделлю, скачується на флешку, перед тим оброблюється у спеціальній програмі, котра його готує до друку. Далі ми просто підключаємо флешку та запускаємо друк", - пояснив розробник Влад Артамонов.

Тим часом у США вперше надрукували револьвер на 3D-принтеріДжеймс Патрік, американський інженер, випробував багатозарядну короткоствольну зброю власної конструкції, більша частина якої створена з пластику. Винахід отримав назву PM522 Washbear 2.0.

ВідеоУ Дніпропетровську запрацював перший в Україні 3D-принтер, який друкує їжу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: