Вогняний рекорд. У Індії одночасно запалили понад 300 тисяч масляних лампадок

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попередній рекорд був встановлений у 2016 році, тоді запалили вдвічі менше вогників.

Під час святкування індуського фестивалю Дівалі, який також відомий як Фестиваль вогнів, було встановлено світовий рекорд. На березі річки Сарайю протягом п'яти хвилин запалили 301 152 тис. масляних ламп.

Про це у середу, 7 листопада, повідомляє CNN.

Дівалі Індія
Reuters

Індійці побили рекорд 2016 року: тоді у Хар’яні було запалено 150 тисяч масляних лампадок. У встановленні рекорду в Айодх'ї взяли участь південнокорейська перша леді Кім Юнг-Сук, яка перебувала у країні із чотириденним візитом і головний міністр Уттар-Прадеш Йоги Адітянат.

Річка Сарайю проходить через священне місто Айодх’я в Уттар-Прадеш. Індуси, яких у Індії більшість, традиційно вважають, що це місто є батьківщиною Господа Рами, одного з найбільш шанованих божеств цієї віри. Айодх’я - одне з семи священних міст індусів.

Нагадаємо, екстремал вперше в історії обплив навколо Сполученого Королівства. Він провів у воді 157 днів і жодного разу не вийшов на суходіл. За цей час він подолав майже 2900 кілометрів. У середньому Еджлі плив по 12 годин на день, а ночував у човні.

ВідеоПодорожі замість сидіння у офісі: як успішний адвокат став мандрівником-рекордсменом

Киянин Костянтин Симоненко тепер рекордсмен. І  поки єдиний, хто відвідав 193 країни світу. На це адвокату  і співвласнику юридичної фірми знадобилося десять років і терпіння родини. Об’їхати увесь світ Костянтин мріяв з дитинства. Почав  все із звичайних відряджень за кордон. А далі були екстрим  і неймовірні враження. 

Подорожі замість сидіння у офісі: як успішний адвокат став мандрівником-рекордсменом

Залиште свій коментар

Вибір редакції