У Лас-Вегасі в "пісочниці для дорослих" граються екскаваторами (відео)

У Лас-Вегасі в "пісочниці для дорослих" граються екскаваторами (відео)

У Лас-Вегасы дорослим можна погратися в пыску великими машинами / Фото: ТСН.ua

За гру будівельною технікою треба буде викласти від 210 до 750 доларів.

У Найвеселішому місті США Лас-Вегасі дорослі можуть почувати себе як діти – там побудували атракціон Dig This.

Це та ж пісочниця, тільки для дорослих і небідних, пише "Комсомольская правда в Украине".

За прикладом лопаток в дитячій пісочниці, землерийні машини стали атракціоном для любителів гострих відчуттів.

В "пісочницю" пускають з 14 років. Водійські права не потрібні. Але без інструктажу на майданчик не пустять, повідомляє membrana.ru.

Розвага починається з уроку в класі: інструктори дають ази керування машинами і розтлумачують техніку безпеки. Заняття на майданчику стартують з інструктажу безпосередньо в кабіні і надалі проходять під керівництвом тренерів - гравці чують їхні поради в навушниках.

Найдешевший сеанс Mini Dig коштує 210 доларів і розрахований на півтори години. Найдорожчий Mega Dig триває вдвічі довше і оцінюється в 750.

А найпопулярніший варіант - це тригодинний Big Dig за 400. Крім того, діють корпоративні програми тимбилдинга і ряд спеціальних пропозицій.

Все почалося з фінансової кризи. Пересічний американський підприємець 45-річний Ед Мамма, вирішив користати свою техніку, яка стояла без діла.

Колись Ед будував власний будинок в Колорадо і на пару днів орендував екскаватор. Несподівано він отримав від техніки безодню задоволення, побачив потенціал для нового бізнесу і в грудні 2007 року відкрив першу "пісочницю для дорослих" у своєму рідному місті Стімбот-Спрінгс.

"Коли з'ясувалося, що заради цього атракціону люди готові їхати за тридев'ять земель, ми вдосконалили нашу бізнес-модель, гарненько підготувалися і відкрилися вже в Лас-Вегасі. Адже люди приїжджають сюди, щоб пограти, так що це ідеальне місце, тут у нас безмежні можливості", - розповідає Мамма.

Читайте також:

У США мусульманок у хіджабах не пустили на американські гірки

Пенсіонер за один день прокотився на американських гірках 90 разів

Американка збирається вийти заміж за парк атракціонів

Повʼязані теми:

Наступна публікація