Американка збирається вийти заміж за парк атракціонів

Жінка, хвора на "упредметнену сексуальність", закохалася в атракціон "1001 ніч" у місцевому парку розваг.

33-річна американка Емі Вулф стверджує, що закохалася в парк атракціонів та має намір вийти за нього заміж.

Лікарі поставили жінці діагноз "упредметнена сексуальність". Емі Вулф вже 10 років розважається в парку розваг у Пенсільванії, за цей час вона здійснила 3000 поїздок на своєму улюбленому атракціоні "1001 ніч" - паровозі, підвішеному на висоті 24 метра. Вона каже, що має до атракціону не тільки "духовні", але й сексуальні почуття.

Тепер же Емі заявила про своє бажання вийти за нього заміж та змінити своє прізвище на Уебер - на честь виробника атракціону.

Вперше своє "велике кохання" американка побачила у 13 років.

"Він тут же мене привабив як в духовному плані, так і в сексуальному. Я не побачила в цьому нічого дивного, оскільки відчуття були дуже природними, але нікому не сказала, оскільки знаю, що жінка, яка закохалася в атракціон, виглядає як мінімум дивною. Я люблю його так само сильно, як жінки люблять своїх чоловіків і знаю, що ми будемо разом назавжди", - розповіла Емі.

Фотографія атракціону приклеєна до стелі у неї над ліжком, а його болти та шурупи, які зносилися, постійно лежать в її кишені, створюючи відчуття близькості. Емі заявляє, що не відчуває ревнощів, хоча щодня на атракціоні катаються сотні людей. Вона впевнена, що "ніщо не може зруйнувати їхні міцні стосунки".

Читайте також:

Американцеві загрожує 5 років ув'язнення за секс із конем

Вчені встановили країни, де найкраще шукати нареченого

У Британії за невдалими сім'ями встановлять відеонагляд

Порнозірка побила чоловіка за погано випрану білизну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: