У Швейцарії чоловікові дали умовний термін за незахищений секс

Дівчина подала позов на партнера, оскільки була впевнена, що він одягнув презерватив, тоді як, за його словами, контрацептив "порвався невчасно".

У Швейцарії дівчина звернулася з позовом до суду на свого напарника, заявивши про те, що "її зґвалтували".

Суд швейцарського міста Лозанна виніс вирок французу, який зайнявся з дівчиною сексом, не використовуючи контрацептив. Як повідомляє metro.co.uk, партнерка була переконана у зворотному.

Як пізніше з'ясували поліцейські, 47-річний чоловік раніше був знайомий з потерпілою. Варто зазначити, що статевий акт відбувався за обопільною згодою. При цьому партнерка була впевнена, що чоловік одягнув презерватив, тоді як, за його словами, засіб захисту "порвався невчасно".

Француз вирішив не повідомляти жінці про це у такий пікантний момент. А, коли все стало зрозуміло, вона подала позов про зґвалтування. За словами заявниці, вона б не погодилася на незахищений секс.

Суд визнав чоловіка винним. Йому призначили 12 місяців умовно. Сам засуджений не згоден з рішенням і планує подати апеляцію. Як повідомляється, подібний вирок не має аналогів в історії держави.

Нагадаємо, презерватив, який був зроблений близько 200 років тому був проданий всього за 662 долара. Цей контрацептив використовувався ще в XVII-XIX столітті, а виготовлений він з овечого кишечника. Раритетний презерватив продали за 662 долара на онлайн-аукціоні. Подібні вироби знайти зараз практично неможливо, зберігаються вони тільки в музеях.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: