У США померла найстаріша мешканка Землі

Дата публікації
Перегляди
3839
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США померла найстаріша мешканка Землі

Довгожителі

Найстаріша мешканка Землі померла в Техасі.

Найстаріша мешканка Землі - американка Юніс Сенборн (Eunice Sanborn) - померла в штаті Техас у віці 114 років, повідомляє РІА "Новости" з посиланням на Франс Пресс. За даними близьких, вона пішла з життя в своєму будинку в місті Джексонвілл.

За офіційними даними Сенборн народилася в липні 1896 року, проте її родичі стверджують, що в дані Бюро перепису населення вкралась помилка і насправді довгожителька з'явилася на світ на рік раніше.

Сенборн стала найстарішою мешканкою Землі на початку листопада 2010 року, коли на 115-му році життя на острові Сен-Бартельмі в Антильському архіпелазі померла француженка Ежені Бланшар.

У списку Інституту геронтологічних досліджень США, наступною за віком довгожителькою є американка Бессі Купер (Besse Cooper), яка живе в штаті Теннессі. Вона на 37 днів молодша за свою попередницю.

Як повідомлялось, у Японії люди живуть довше, ніж в більшості країн світу, але при цьому багато політиків виказують побоювання, що така кількість довгожителів дуже дорого обходиться економіці. Кількість японців, яким більше 100 років, досягла рекордної позначки. Тепер їх в країні 36 276 осіб - це на 4 тисячі більше, ніж минулого року.

Читайте також:

Американці розкрили секрет "єврейського довголіття"

У Криму жінка проголосувала в день свого сторіччя

У Китаї 107-річна жінка вперше готується до весілля

Японці живуть довше за всіх

У США померла найстаріша мешканка Землі

У США померла найстаріша мешканка Землі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3839
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація