Українці їздять на рибалку БТРами, а кермують колінами

Дата публікації
Перегляди
6737
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці їздять на рибалку БТРами, а кермують колінами

В Україні мода на списану військову техніку

Придбати демілітаризовану військову техніку можна задешево, але в експлуатації вона стане в копієчку.

У Дніпропетровську жваво йде торгівля військовою технікою. Бронетренаспортери та бойові розвідувальні машини виставляють в автосалонах і просто на автостоянках, ідеться в сюжеті ТСН.

Попри незвичність пропозиції, попит активний. Нещодавно, наприклад, продали БТР за 17 тисяч доларів. Бойову розвідувальну машину можна купити ще дешевше.

Підприємець Дмитро Плитченко свій БРДМ-2 радянського виробництва вважає своєю слабинкою. Щоби поставити панцирник "на колеса", він витратив майже 10 тисяч доларів та сотні годин часу.

Читайте також: Українські крутелики скуповують танки і БТРи

В підсумку отримав цілком оргінальний транспортний засіб. На дорозі БРДМ може розвинути швидкість до 100 км/год. А поняття бездоріжжя для цієї техніки не існує взагалі, бо вона вміє плавати.

Щоправда, посадка до машини вельми непроста та потребує спортивної підготовки. Про комфорт водій та пасажири теж мають забути. А на сто кілометрів шляху панцирнику знадобиться 100 літрів бензину.

Та й кермувати машиною непросто. Невеличкі віконця дають змогу бачити дорогу тільки попереду. Щоби дати задній хід, доведеться висунутись із люка, а кермо притримувати коліном.

А ще доведеться побігати інстанціями, щоби машину зареєструвати. "Ця техніка прирівнюється до тракторів і екскаваторів, тому реєструється в Держпромнагляді", - пояснив інспектор відділу з організації реєстраційно-екзаменаційної роботи В'ячеслав Кармазін.

Відтак, і водійське посвідчення потрібне, як у тракториста.

У Дніпропетровську жваво йде торгівля військовою технікою

У Дніпропетровську жваво йде торгівля військовою технікою

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6737
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація