Українська пара влаштує унікальне весілля у шахті метро

Українська пара влаштує унікальне весілля у шахті метро

Ілюстрація / Фото: Сегодня

Наречені й гості заходу прибудуть на свято у відповідних обстановці костюмах - в гумових чоботях і касках.

Закохана пара з Дніпропетровська одружиться під землею, в шахті станції метро, що будується. За словами нареченої, майбутня подія унікальна - раніше в світі не було жодного весілля в шахті метро.

Як співробітники реєстраційного відомства, яким належить оформляти шлюб журналістки Наталії Осипової і її обранця Павла Мазнічки, поставилися до ідеї майбутніх молодят, невідомо.

За словами Осипової, майбутнє свято стане єдиним у своєму роді. Наречений і наречена, а також гості заходу прибудуть на свято у відповідних обстановці костюмах, тобто в гумових чоботях і касках.

Дата підземної церемонії не називається.

Відомо, що майбутні молодята покликали на своє весілля губернатора Дніпропетровської області Олександра Вілкула. Чи збирається глава регіону, допомогти парі отримати дозвіл на проведення церемонії під землею, привітати Осипову і Мазнічка, не вказує.

Відзначимо, що весіллям зацікавився проект "4 весілля" телеканалу "1+1". Як розповіла наречена, конкуренти подружжя - пари, які зіграють весілля у стилі "Сакура" і в байкерських традиціях.

Читайте також:

Гвардійцям на весіллі принца Вільяма заборонили ходити в туалет і непритомніти

Закохані відгуляли "голе" весілля: наречена була лише у фаті, наречений – у капелюсі

Американець заплатить 10 тисяч доларів тому, хто його одружить

Повʼязані теми:

Наступна публікація