Американець заплатить 10 тисяч доларів тому, хто його одружить

Американець заплатить 10 тисяч доларів тому, хто його одружить

Чез Макфі (фото з його сайту)

Американський бізнесмен створив сайт знайомств, де він єдиний кандидат, і пообіцяв 10 тисяч доларів тому, хто познайомить його з майбутньою дружиною.

40-річний бізнесмен із Сан-Франциско Чез Макфі створив сайт знайомств тільки для себе і пообіцяв 10 тисяч доларів тому, хто допоможе йому знайти супутницю життя.

"Я багато працюю, а з онлайн-знайомствами мені ніколи не щастило. І я подумав - чому б не створити сайт знайомств, на якому я буду єдиним персонажем", - написав він на своєму ресурсі.

Той, хто запропонує нареченому відповідну кандидатуру, отримає щедру винагороду.

Основна умова: наречена обов'язково повинна в нього закохатися, а спілкування закоханих неодмінно має призвести до весілля: лише у разі виконання двох цих пунктів Чез готовий виплатити щасливчикові обіцяний гонорар.

Такий оригінальний спосіб автор сайту пояснює банальною нестачею часу на "фільтрування" претенденток, а про значну винагороду каже, що готовий віддати будь-які багатства за те, щоб знайти свою долю.

"Якби у мене були мільярди, я б і їх заплатив, але у мене їх немає. А ось суму в 10 тисяч доларів я вважаю достатньою для того, щоб всі зрозуміли, що у мене серйозні наміри і не подумали при цьому, що я божевільний", - прокоментував свій екстравагантний вчинок Чез.

На сайті Hookchasup.com ("Познайом Чеза з дівчиною") Макфі розмістив свої фото та коротку розповідь про захоплення. Він живе в Сан-Франциско і любить музику, книги, подорожі, текілу, мавп і гру "Ерудит". Крім того, він займається тенісом і катається на скейтборді і сноуборді.

Читайте також:

Forbes склав рейтинг найбагатших холостяків світу

Справжнє щастя приходить лише після 70-ти років

Виявлено справжні причини, з яких жінки займаються сексом

Названо інгредієнти вдалого шлюбу

Повʼязані теми:

Наступна публікація