В АП переплутали столицю Канади. Геращенко провела їм "урок географії" і теж помилилась

Дата публікації
Перегляди
54к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Віцеспікерка Ради зробила Гаагу столицею Нідерландів.

На сайті Адміністрації Президента написали про візит Володимира Зеленського до Канади, але столицею назвали Торонто замість Оттави. 

Пресслужба президента України Володимира Зеленського розмістили на сайті АП анонс про візит до Канади. У тексті вони помилково назвали столицею Канади місто Торонто, хоча нею є Оттава. 

Згодом помилку на сайті виправили і описали Торонто як "найбільше місто Канади". Помилку помітив журналіст "Голосу Америки" Олександр Яневський в своєму твіттері.

Також її побачила і віцеспікерка Верховної ради Ірина Геращенко. Тоді вона вирішила провести “урок географії” у фейсбуці і нагадала столиці інших країн. Однак щодо Нідерландів вона помилилася і вказала столицею Гаагу.

"Про всяк випадок, лікнеп. Столиця Туреччини - Анкара, а не Стамбул. Столиця Нідерландів - Гаага, а не Амстердам. Столиця США - Вашингтон, а не Нью-Йорк. А то мало куди наступний візит. А ми переживаємо, щоб все було добре", - написала Геращенко у Facebook.

У коментарях юзери вказали на помилку віцеспікерці. Вона оновила свій пост, визнавши свою помилку.

"Столиця Нідерландів - Амстердам. Уряд і королівська резиденція - в Гаазі. Як і міжнародні суди. Визнаю помилку. Хороший привід всім згадати географію", - йдеться в публікації.

На всяк випадок, лікнеп. Столиця Туреччини - Анкара, а не Стамбул.. Столиця США - Вашингтон, а не Нью - Йорк. А то...

Опубліковано Iryna Gerashchenko Четвер, 4 липня 2019 р.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Дата публікації
Перегляди
54к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація