В інтернеті завівся найкрасивіший у світі песик (відео)

Песик Бу має вже майже два мільйони фанатів, кількість яких щодня збільшується.

Песик Бу / Фото: facebook.com/
Кімнатний песик Бу, який живе в США став популярним в усьому світі. Він вже має майже два мільйони фанів, кількість яких щодня збільшується.

Бу за породою - померанський шпіц. Останнім часом він став предметом захоплення мільйонів користувачів інтернету, особливо жіночої аудиторії, пише The Daily Mail.

На сторінці Бу в Facebook вже понад 1,8 млн фанатів. Не дивно, що господиня песика не повідомляє свого імені та місцезнаходження, обмежуючись коротким псевдонімом.

Цю сторінку в соціальній мережі вона відкрила в 2009 році всього лише заради жарту, не чекаючи, що вона набуде такої популярності.

Щоб домашня тваринка отримала такий привабливий вигляд, господині потрібно було лише обстригти собаку, що трапилося випадково.

Традиційно довга шерсть померанського шпіца звалялася, тому й довелося позбутися колтуна, який не змогли розплутати навіть професійні собачі перукарі.

"Тоді я дуже засмутилася. Але коли забрала Бу від перукаря, то виявилося, що насправді він у такому вигляді дуже милий", - розповіла господиня.Зараз Бу дуже зайнятий - він рекламує книгу, яка складається в основному з фотографій і називається "Бу, життя найкрасивішої собаки в світі".

У книзі зібрані всілякі фотографії улюбленця мільйонів, який грає з друзями, пізнає світ чи просто проникає своїм поглядом у мільйони сердець.

Читайте також:

У Південній Америці спіймали гігантську анаконду (відео)

У Швеції п'яний лось видерся на яблуню

В Бразилії мавп зігрівають ковдрами і гарячим супом

Французька пара пенсіонерів, яка не має власних дітей, удочерила 13-тирічну горилу

Повʼязані теми:

Наступна публікація