Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В РФ байкальці звели гігантський бюст Путіна, щоб привернути його увагу до проблем

Жителі кажуть, що їх дискримінують через проживання на Байкальській природній території.

Жителі байкальської острова Ольхон, що в Іркутській області, встановили бюст президента Росії Володимира Путіна. Так вони хочуть привернути його увагу до проблем місцевих жителів.

Про це пише Znak.

Мешканці селища Хужир заявили, що їхні права обмежують і їм загрожує притягнення до відповідальності за те, за що на інших територіях не карають. Жителі пояснюють, що це стало наслідком ухвалення багатьох правових актів, які між собою не узгоджуються. За їхніми словами, вони містять невиправдані обмеження і заборони.

Щоб привернути увагу президента до цих проблем, мешканці вирішили встановити бюст із його обличчям. На його тлі вони записали відеозвернення, де скаржаться на свої проблеми.

“Ми, населення узбережжя Байкалу, опинилися під жорстким пресом законів: ми не можемо вільно розпоряджатися своїми здібностями до праці, отримати землю для поховання близьких, вибирати рід діяльності, обмежене наше конституційне право на економічну діяльність, немає можливості зареєструвати офіційно свої будинки, отримати в оренду земельні ділянки та інше. Фактично, нас дискримінують через те, що живемо на Байкальській природній території”, - говорять активісти.

Нагадаємо, на в'їзді в селище Уренгой, що в Росії, мешканець встановив над розбитою дорогою три маленьких таблички у стилі білбордів з фільму "Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі". На них - вимога відремонтувати покриття.

Залиште свій коментар

Вибір редакції