В Туреччині впіймали справжнього вампіра, залежного від крові

В Туреччині впіймали справжнього вампіра, залежного від крові

В Туреччині арештували справжнього вампіра. / Фото: Фото EPA/UPG

Вампір має роздвоєння особистості і потребує регулярного вживання людської крові.

Турецька поліція впіймала справжнього вампіра, який пив людську кров, нападаючи на інших людей.

Як повідомляє Live Science, 23-річний чоловік одружений і мав доньку. Спочатку він різав власні руки, груди і живіт, щоб зібрати кров і випити її. Однак через 2 місяці регулярного вживання крові він перейшов на інше джерело "поживи".

Вампір просив батька купувати йому донорську кров у клініках. А потім почав кидатися на людей і сильно кусати їх, щоб напитися крові. Крім того, він різав своїх жертв.

Коли поліцейські арештували вампіра за напади і дізналися про причини атак, то відправили його до психіатричної лікарні. Медики помітили, що окрім жаги до крові чоловік має ще й інші відхилення.

Вампір постійно говорить з кимось уявним, пояснюючи, що це його невидимий компаньйон. Крім того він страждає на провали в пам'яті. Деякі епізоди зі свого повсякденного життя чоловік не пам'ятає.

Лікарі встановили, що вампір страждає від роздвоєння особистості. Його провали в пам'яті пов'язані саме з цим. На думку психологів. Чоловік почав пити кров через психологічні травми.

Він бачив чимало кривавих сцен смерті. Зокрема на його очах померла його 4-місячна донька. Він став свідком, як зарізали його дядька, а також як його друг відрізав голову і член іншій людині.

Втім, зменшити потяг до крові медикам поки не вдалося, так само як і зупинити роздвоєння особистості.

Повʼязані теми:

Наступна публікація