Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Японії подовжили робочий день котам

Тварини працюють у кав'ярнях для самотніх японців

У Японії котам дозволили працювати на 2 години довше, а саме до 22:00, йдеться в сюжеті ТСН. Ранок.

Зазначається, що раніше експлуатувати чотирилапих після 20:00 було категорично заборонено. Втім, ветеринари зробили висновок, що робота до пізнього вечора котам не шкодить і не викликає стресу. Тож, зважаючи на це, влада країни дозволила працювати тваринам довше.

У Японії коти працюють у кав'ярнях, куди приходять самотні японці та за філіжанкою гарячої кави або чаю граються з пухнастиками.   

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Британії найняло на роботу кота і зробило його "дипломатичним держслужбовцем". Тепер кіт Пальмерстон буде жити в одному з найвідоміших будинків, який щодня відвідують провідні дипломати та міністри Великобританії. У Міністерстві одразу заспокоїли, що кіт буде жити не на податки громадян, його будуть утримувати співробітники за власний рахунок.

Також у МЗС повідомили, що його головним завданням буде ловля мишей в будинку. Саме він допоможе позбутися від шкідників і буде радувати всіх співробітників. Що стосується імені, вважається, що кіт був названий на честь лорда Пальмерстона.

Фотогалерея МЗС Британії найняв на роботу кота Пальмерстона (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції