Учені заявили про прорив у подовженні життя людини і порадили, що для цього треба їсти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Науковці дійшли висновку, що клітковину обов'язково потрібно додавати у свій раціон.

Всесвітня організація охорони здоров'я замовила дослідження, яке виявило, що люди, які отримують багато клітковини у своєму раціоні, знижують ризик ранньої смертності на третину. Про це повідомляє видання Daily Mail.

Достатнє вживання клітковини на чверть скорочує ризик серцевого нападу, інсульту, діабету другого типу або раку кишечника. Однак, 91% дорослих британців вживають менше від рекомендованої добової кількості. Така сама ситуація і в США.

Вчені пояснюють, що клітковина є життєво важливою для травлення і допомагає людям довше відчувати себе ситим. Вона зустрічається у великій кількості у фруктах, овочах та зернових, а також у хлібі та макаронних виробах, приготованих із цільнозернового борошна.

Але популярність переробленої їжі призводить до того, що кількість клітковини у раціоні стає все меншою. Через модні низьковуглеводні та безглютенові дієти також знизилось споживання клітковини.

Дослідник професор Джон Каммінгс з Університету Данді (Шотландія) заявив, що нове дослідження, опубліковане в медичному журналі Lancet, матиме значний вплив.

"Це визначальний момент у історії клітковини. Робота, яку ми виконали, означає, що у нас є достатньо доказів з популяційних досліджень, експериментальної роботи, біохімії та фізіологічних властивостей волокна, щоб бути впевненими в чіткій вигоді для здоров'я", - вважає він.

Науковці використали дані з 230 попередніх досліджень, у яких взяли участь 215 тис. людей. Вони виявили, що люди, які їли на добу більше ніж 30 г клітковини мають на 24% менше шансів померти занадто рано з будь-якої причини, ніж люди, які їли 8 г на день. Ті, хто вживають 35 г клітковини, на третину зменшують ризик передчасної смерті.

Щоб отримувати потрібну кількість клітковини, потрібно вживати такі продукти: картопля, макаронні вироби, хліб та інші крохмалисті вуглеводи. Незважаючи на те, що ці продукти не рекомендують вживати дієтологи, аби не погладшати.

На думку вчених, саме з цих продуктів потрібно формувати здорову та поживну дієту. Для цього люди повинні їсти п'ять порцій фруктів і овочів на день, дві товсті скибочки хліба з непросіяного борошна та велику картоплю разом зі шкіркою.

За словами професора Джима Мана, з Університету Отаго в Новій Зеландії, який також працював над новим дослідженням, вони отримали переконливі докази того, що клітковина зменшує ризик передчасної смерті.

"Багаті клітковиною продукти, які вимагають жування і зберігають більшу частину своєї структури в кишечнику, підвищують насиченість і допомагають контролювати вагу та можуть сприятливо впливати на рівень ліпідів і холестерину", - заявив він.

Його команда виявила, що кожні 8 г вживаної клітковини на день, зменшують смертність на 5-27%. Науковці наполягають на тому, що людям потрібно переглянути раціон свого харчування.

Раніше повідомлялося, що вживання клітковини врятує від інсульту.

ВідеоДієта чи спорт – що ефективніше при схудненні

Сидяча робота, заїдання стресів та неправильний режим харчування – головні причини ожиріння, яке може спровокувати низку серйозних захворювань. У боротьбі із зайвими кілограмами є два дієвих методи: дієта та спорт. Що обирають українці, аби схуднути та що ефективніше, дізнайтесь у сюжеті.

Дієта чи спорт – що ефективніше при схудненні

Залиште свій коментар

Вибір редакції