Якого кольору серце? Британське видання провело ще один оптичний експеримент

Глядачам запропонували глянути на картинку та сказати, якого кольору серця на ній вони бачать.

Британське видання Metro опублікувало зображення, яке створює оптичну ілюзію для нашого мозку.

Глядачам запропонували глянути на картинку та сказати, якого кольору серця на ній вони бачать. Здалеку об'єкти можуть здатися різнокольоровими. Однак, якщо збільшити масштаб фото, видно, що насправді серця одного кольору.

Оптична ілюзія, ілюзія, колір, кольори
YouTube

Оптичну ілюзію описала спільнота Bite Size Psych та виклала відео з поясненням на Youtube. Окрім пояснення цього ефекту, спільнота також описує декілька інших трюків для мозку.

Ілюзія виникає через сприймання кольорів нашими очима та передавання сигналу, що вони надсилають до мозку. Якщо наблизити зображення сердець видно блакитні й зелені лінії, накладені поверх них, мають різний порядок. Через це одне серце здається фіолетовим, а інше – помаранчевим.

Оптична ілюзія, ілюзія, колір, кольори
YouTube

З цього можна зробити висновок, що ми сприймаємо кольори, фокусуючись не на справжньому забарвленні, а на кольорах, що їх оточують.

Нагадаємо, раніше вчені дізналися, як сон сприяє утворенню довготривалих спогадів. Електрична активність у головному мозку під час глибокого сну пов'язана з утворенням синаптичних зв'язків між нейронами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: