Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Єдина стюардеса літака Air Wisconsin напилася просто під час польоту

Жінка хиталася і невиразно розмовляла.

Стюардеса літака Air Wisconsin, що летів з Чикаго до Саут-Бенд, була єдиною на рейсі. Вона не змогла обслуговувати пасажирів через алкогольне сп’яніння.

Про це пише Daily Mail.

Пасажири розповіли, що 49-річна стюардеса Джуліанна Марч поводилася дивно ще тоді, коли зустрічала туристів на борту, адже не зважала на них. Коли пасажири знайшли свої місця, жінка почала розповідати про правила безпеки. однак це їй важко вдавалося: вона говорила невиразно та хиталася.

Коли Марч нарешті закінчила інструктаж, вона пішла до свого місця та звалилася на нього, не простебнувши себе ременем безпеки. На виклики пасажирів під час польоту жінка також не реагувала та летіла із опущеною головою. Очевидці спробували попередити про стан бортпровідниці пілотів, однак ті вже знали про її сп’яніння.

Коли офіцери піднялися на борт, Марч почала плакати. Їй здавалося, що вона все ще перебуває у Чикаго. Порушницю компанія згодом звільнила.

Нагадаємо,американська авіакомпанія Southwest Airlines пояснила, навіщо стюардеса сховалася на багажній полиці в салоні літака перед вильотом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції