"Жива Барбі": 55-річна американка зробила 52 пластичні операції

Американка Сінді Джексон стала рекордсменкою за кількістю зроблених пластичних операцій. Вона змінила собі обличчя, фігуру і навіть омолодила руки.

Сінді Джексон / Фото: cindyjackson.com
55-річна білявка з американського штату Огайо Сінді Джексон потрапила до Книги рекордів Гіннеса як чемпіонка з пластики - за своє життя вона зробила 52 пластичні операції загальною вартістю 100 тисяч доларів.

"Я не ставила перед собою мету встановити світовий рекорд, я просто хотіла виглядати краще", - розповіла Сінді.

Вона виросла у маленькому містечку, з нервовим батьком і низькою самооцінкою. Як пригадала Сінді, одного разу, коли їй було 14, місцевий хлопець сказав їй: "коли ти посміхаєшся, у тебе з боку ніс і підборіддя зустрічаються".

Після смерті батька їй дістався досить значний спадок, який жінка і витрачала на вдосконалення свого тіла. Її ідеалом була Бріджит Бардо.

Сінді перенесла п'ять підтяжок обличчя, пластику вік, носа, кілька ліпосакцій зони живота і стегон та численні ін'єкції ботокса.

"Для мене найкращий результат, коли це виглядає природно. Я б не хотіла, щоб хтось зупинився, подивився на мене і сказав, що "у цієї жінки було забагато хірургії", - зізналася Сінді.

Завдяки своїй пристрасті Сінді дізналася про пластичну хірургію стільки, що зараз сама працює консультантом у салоні краси. Година спілкування з Джексон обходиться клієнтам у 570 доларів.

Остання операція, до якої вона вдалася, - "омолодження" рук. Сінді розповіла, що, хоча вона зробила всі пластичні операції, щоб виглядати значно молодшою за свої роки, її все одно видавали руки. Тепер їй зробили серію ін'єкцій речовини, що стимулює вироблення колагену, і на руках з'явилася молода тканина.

Нещодавно Сінді Джексон випустила книгу під назвою "Жива Барбі", в якій поділилася своїм досвідом. А на персональному сайті вона зробила спеціальну добірку фотографій, на яких можна подивитися, як змінювалося її обличчя.

"Ми не повинні дивитися на пластичні операції, як наші батьки. Це еволюція. Це медичний прогрес", - підкреслила Сінді.

Читайте також:

Топ-10 найпопулярніших пластичних операцій

Змія вкусила порнозірку в груди і померла від отруєння силіконом (відео)

Найволохатіша дівчинка світу потрапила до Книги рекордів Гіннеса

Плоди еволюції людини: груди виросли, а пеніси зменшилися

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Краса обличчя і тіла
Наступна публікація