Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
13-річний герой-рятівник із Черкас сів у крісло Гройсмана

Прем'єр прийняв хлопця та влаштував йому екскурсію власним кабінетом.

Нові подробиці з'явилися у справі малого рятівника Богдана Волика з Черкас, котрий врятував життя двом дівчаткам, які провалились під кригу. Виявляється, хлопчик і сам потребує термінової допомоги, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Однак у понеділок уроки Богданові довелося відмінити. Замість них була поїздка до Києва, де юного рятівника терміново захотіли бачити впливові люди. Разом із хлопцем поїхав працівник ДСНС Олександр, який витяг із ополонки другу дівчинку після того, як Богдан викликав рятувальників і власноруч витяг із крижаної води першу дівчинку.

Відео Хлопчик, котрий врятував життя двом дівчаткам на Дніпрі, сам потребує допомоги

Бабуся хлопця розповіла, що 8 років тому дитині робили операцію, однак вона не допомогла. Око порадили з часом замінити на протез, але на якісний у родини коштів немає. Допомоги від держави та місцевої влади родина не отримала. А Богдана забрали зі школи, бо над його фізичною вадою сміялися інші діти, а він болісно переживав цькування. Вчителі кажуть, що хлопець, попри проблеми із зором, гарно навчається. Особливо йому даються улюблені предмети – креслення та геометрія. Директорка школи вважає Богдана неординарною дитиною. А педагоги прогнозують, що він іще неодноразово здивує всіх, бо є дуже талановитим.

У Києві юного рятівника зустрічав прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Керівник уряду розпитав у гостей про обставини порятунку дівчаток і подарував обом годинники. Богданові господар кабінету на Грушевського дозволив навіть посидіти у прем'єрському кріслі. Крім чергових побажань здоров'я, глава Кабміну пообіцяв допомогти з лікуванням хлопця. Богдан зізнався, що мріє покататись в метро, бо він там жодного разу не був. Тож дитині швидко організували екскурсію в музей метро, а потім у якості винятку покатали по підземці в кабіні машиніста потяга.

Кореспондент ТСН Оксана Щербина

Залиште свій коментар

Вибір редакції