2 роки на посаді: як українці оцінили роботу Порошенка

Індекс задоволеності президентом на посаді глави держави за два роки впав майже вдвічі.

Українці не задоволені президентом України Петром Порошенком. Про це свідчать дані опитування, яке проводилось на території України (окрім Криму та окупованих територій Донбасу) серед чоловіків та жінок у віці 18-55 років онлайн дослідженням TNS Online Track.

Так, за даними дослідження, індекс задоволеності президентом на посаді глави держави за два роки впав майже вдвічі - починаючи з липня 2014 року намітилась стабільна тенденція до його поступового повільного зниження. За другий рік індекс задоволеності президентом впав аж на 8 пунктів.

2 роки на посаді: чи задоволені українці президентом_3
TNS Online Track

Зокрема, за перші місяці роботи (дані за липень 2014 року), Порошенко отримав досить високу оцінку - значення індексу було 46,8 пунктів і певний час (до грудня 2014 року) не падало нижче рівня 40 пунктів.

А вже в серпні 2014 року відбулось перше значне падіння значення індексу (майже -5 пунктів), що, скоріше за все, пов'язано з найгострішим періодом АТО та значними втратами українських військових.

Загалом, усі значні падіння індексу, у більшості, напряму відображали негативні тенденції в розвитку країни – загострення ситуації в зоні АТО, підвищення тарифів на комунальні послуги, зростання курсу долару, невизначеність питання безвізового режиму тощо.

2 роки на посаді: чи задоволені українці президентом_4
TNS Online Track

З вступом на посаду президента, у липні 2014 року, більш ніж третина  опитаних були задоволені діяльністю глави держави - 37%, а доля тих, хто оцінював діяльність президента незадовільно дорівнювала 36%. За 2 роки на посаді, частка незадоволених зросла вже на 33%, до 69% опитаних, а сумарна частка тих, хто оцінює діяльність Порошенка задовільно впала на 28%  і у травні 2016 року склала 9%.

Найбільша кількість тих, хто не задоволений діяльністю глави держави серед жителів Східного регіону - 72%, а тих, хто оцінює діяльність президента задовільно серед жителів Києва - 17%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: