Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
70% українців готові до компромісів задля миру на Донбасі - опитування

Торік більшість населення також була саме за компроміс.

За даними опитування 70% українців готові на компроміси задля миру на Донбасі, 18% виступають за мир будь-якою ціною.

Про це заявила директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, передає УНІАН.

Зокрема, абсолютна більшість населення (70%), вважає, що для досягнення миру на Донбасі можна йти на компроміси, однак тільки 18% згодні йти на поступки задля цього, а понад половина опитаних вважають не усякі компроміси прийнятними.

Тим часом встановлення миру на Донбасі силовим шляхом бачать 18% опитаних. 

Найбільш дієвими задля встановлення миру українці вважають міжнародний тиск на Росію, аби вона відмовилась від втручання у конфлікт на Донбасі (38%), та успішну відбудову нормального життя на підконтрольній території Донбасу (28%).

Українці все менше розглядають мовне питання та федеративний устрій як фактори впливу на ситуацію в країні і як ключові аспекти для встановлення миру.

Дослідження провели від 9 до 13 червня, було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах, за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, половина росіян вважають Україну ворогомЗа даними опитування російських соціологів ставлення громадян Росії до України за останні місяці погіршилося.

У дослідженні зазначається, що 59% російських респондентів погано ставляться до України, що на 3% більше ніж у березні.  На думку соціологів, причиною погіршення відносин за останні місяці стали блокування в Україні російських соцмереж, можливе запровадження віз між цими двома країнами, санкції. 35% росіян виступили за візовий режим з Україною.

Відео Бойовики не пустили представників ОБСЄ до Саханки через відсутність дозволу "ДНР"

Залиште свій коментар

Вибір редакції