96-річний ніжинець визнаний найстаршим в країні водієм

Чоловік за кермом вже 77 років.

Ніжинський водій Анатолій Грищинський відучора офіційно рекордсмен: його було визнано найстаршим в країні водієм, йдеться в ТСН.12.00.

У свої 96 років Анатолій Грищинський відвіз друзів на власну церемонію нагородження на своїй автівці. Друзі показують паспорт водія. Він з 20 року народження. А ось права, дійсні до 2061 року.

"Це йому в 140 років треба буде перескласти іспити. Але він перескладе, я впевнений, перескладе", - кажуть друзі чоловіка.

За кермом Анатолій Грищинський з 18 років. І на війну мобілізувався водієм. Їздив на ЗІС-5, ленд-лізівських Студбекерах, Шевроле та Доджі. Вже вдома, у Ніжині, купив собі Запорожця. А кілька років тому пересів на подарунок від держави. Ганяє Ніжином, бабусь підвозить. Вважає себе дуже обережним водієм.

"Не смотри на попы, а смотри на стопы". Ну, зараз я уже тільки на стопи дивлюсь", - жартує дідусь.

Чоловік досі за кермом без окулярів. Він не з тих водіїв, які перевищують швидкість. Тихіше їдеш далі будеш — він вирушає встановити всеукраїнський рекорд.

Тріумфальне коло вздовж Ніжинського стадіону. Це щоб реєстратори переконалися, дідусь і справді чудово маневрує.

"Він і газети читає без окулярів, зір у нього прекрасний. До того ж він дуже обережний водій, не їздить більше 40 км/год", - розповідає друг.

Тепер Анатолій Грищинський у національному реєстрі рекордів, як найстарший водій України.

І може претендувати на іще один рекорд — за найдовший водійський стаж у 77 років. Лишилося підтвердити це документально. Кадровики київського авіазаводу шукають архівні документи 1938 року, коли Анатолій Грищинський влаштувався до них на роботу.

Залиште свій коментар

Наступна публікація