96-річний ніжинець визнаний найстаршим в країні водієм

Чоловік за кермом вже 77 років.

Ніжинський водій Анатолій Грищинський відучора офіційно рекордсмен: його було визнано найстаршим в країні водієм, йдеться в ТСН.12.00.

У свої 96 років Анатолій Грищинський відвіз друзів на власну церемонію нагородження на своїй автівці. Друзі показують паспорт водія. Він з 20 року народження. А ось права, дійсні до 2061 року.

"Це йому в 140 років треба буде перескласти іспити. Але він перескладе, я впевнений, перескладе", - кажуть друзі чоловіка.

За кермом Анатолій Грищинський з 18 років. І на війну мобілізувався водієм. Їздив на ЗІС-5, ленд-лізівських Студбекерах, Шевроле та Доджі. Вже вдома, у Ніжині, купив собі Запорожця. А кілька років тому пересів на подарунок від держави. Ганяє Ніжином, бабусь підвозить. Вважає себе дуже обережним водієм.

"Не смотри на попы, а смотри на стопы". Ну, зараз я уже тільки на стопи дивлюсь", - жартує дідусь.

Чоловік досі за кермом без окулярів. Він не з тих водіїв, які перевищують швидкість. Тихіше їдеш далі будеш — він вирушає встановити всеукраїнський рекорд.

Тріумфальне коло вздовж Ніжинського стадіону. Це щоб реєстратори переконалися, дідусь і справді чудово маневрує.

"Він і газети читає без окулярів, зір у нього прекрасний. До того ж він дуже обережний водій, не їздить більше 40 км/год", - розповідає друг.

Тепер Анатолій Грищинський у національному реєстрі рекордів, як найстарший водій України.

І може претендувати на іще один рекорд — за найдовший водійський стаж у 77 років. Лишилося підтвердити це документально. Кадровики київського авіазаводу шукають архівні документи 1938 року, коли Анатолій Грищинський влаштувався до них на роботу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: