Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Учасники акції оприлюднили звернення до президента України.

У неділю, 28 червня, антикорупційна платформа "Дніпро без корупції" провела автопробіг "Дніпро без Філатова". У рамках акції оголосили звернення до президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє "9 канал".

У заході взяли участь до пів тисячі дніпрян, серед яких - волонтери, активісти, ветерани АТО, підприємці. Головні гасла акції - "Дніпро без Філатова" та "Ні паркувальній мафії". Активісти вимагали відставки міського голови Дніпра Бориса Філатова, пише УНІАН.

"Ми чітко вирішили сказати "стоп" Борису Філатову. І Дніпро повинен бути без Філатова, без такого мера, який втягує наше місто в такий хаос і розруху. Також ми будемо звертатися до центральної влади, до президента нашої країни, щоб він нам допоміг і звільнив нас, нарешті, від цього деспота, від цього казнокрада - Бориса Філатова", - сказав керівник антикорупційної платформи "Дніпро без корупції", співорганізатор акції Денис Розов.

Голова ГО "Антикорупційна правозахисна рада" Олександр Снісар обурився, що "на сьогоднішній день всіх містян дістала корупція - корупція завжди була, але в таких розмірах злодійство ніколи за жодної влади не спостерігалося фактично".

Учасник акції та журналіст Олександр Славний нарікав, що мерія Дніпра закрита від ЗМІ:

"Є багато питань: мільйонні розтрати невідомо на що, неякісний довгий ремонт набережної, неякісний довгий ремонт нового мосту чи, наприклад, дуже закрита мерія від журналістів — отримати коментар від міського голови просто неможливо".

В оприлюдненому учасниками акції зверненні до президента України, зокрема, йдеться:

"...ми, дніпряни, вимушені звернутися до вас публічно, щоб Конституція України і закони України у Дніпрі нарешті почали діяти. Місто Дніпро перетворилося на резервацію, де правлять беззаконня і тотальна корупція, на чолі якої стоїть міський голова Борис Філатов та його підлеглі чиновники. Саме корупційна діяльність цих посадовців поставила місто Дніпро на межу техногенної катастрофи, тому в будь-яку мить проспект Яворницького може перетворитися на братську могилу. Дніпро - це місто економічних та стратегічних можливостей для України. Проте воно перетворилося на місто рейдерства та беззаконня. За каденцією міського голови Бориса Філатова сумарний бюджет міста становить понад 64 млрд гривень, проте ці кошти тотально грабуються... Зокрема, щодо капремонту Центрального мосту слідчими прокуратури доведено привласнення коштів посадовцями у розмірі 29 млн гривень. На будівництво метрополітену вже витрачено понад мільярд гривень, а в результаті кожної миті може скластися, як картковий будинок, 41 житловий та 21 нежитловий будинок".

Залиште свій коментар

Вибір редакції