Американські сенатори прибули до України говорити про співробітництво

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Очолює делегацію голова комітету Сенату США з банківських питань Майк Крейпо.

Три сенатори і двоє членів Палати представників США прибули сьогодні до Києва, щоб поспілкуватися з українськими високопосадовцями та представниками американського бізнесу про партнерство між Україною та США.

Про це йдеться у повідомленні посольства США в Україні у Twitter.

"Сенатор Майк Крейпо, голова комітету Сенату США з банківських питань, очолює цю впливову делегацію. До неї входять сенатор Джон Баррассо, сенатор Джон Кеннеді, конгресвумен Деббі Вассерман Шульц та конгресмен Русс Фулчер", - йдеться у ньому.

Як раніше повідомлялося, для Збройних Сил України закуплять нову партію американських протитанкових ракетних комплексів Javelin.

ВідеоКонгрес США ухвалив законопроект по невизнання влади РФ над Кримом

Відповідний проект закону ухвалили у палаті представників Конгресу США. Документ вперше декларує невизнання влади Кремля над українським півостровом як основну політику Вашингтона. І не лише територіально, а й у повітряному та водному просторі. У законі зазначено - усім федеральним департаментам та агентствам США забороняється  здійснювати будь-які дії та надавати підтримку, яка може суперечити політиці США стосовно Криму.  

Конгрес США ухвалив законопроект по невизнання влади РФ над Кримом

Залиште свій коментар

Вибір редакції