Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки до смерті залікували хлопчика, який обварився в окропі

Дитину зі страшними опіками натерли маззю з аптеки та залишили помирати.

На Житомирщині хлопчик помер через не надану вчасно медичну допомогу після того, як обварився в окропі, йдеться в сюжеті ТСН.

Дитина упала у відро з окропом і зазнала тяжких опіків. Втім, батьки вирішили звернутися до лікарів тільки після свят, а до того - зайнятися самолікуванням. Та вже на ранок 4-річний Вова помер.

У малюка були всі шанси вижити, кажуть лікарі районної лікарні, до якої від будинку, де постраждала дитина, якихось 200-300 метрів.

Батько каже, що відразу дістав дитину із відра і заніс до будинку. В аптеці купив мазь проти опіків. Хлопчик спочатку плакав, але потім заспокоївся і заснув. До лікарів батьки планували звернутися вже після свят. Та хлопчик з важкими опіками дожив лише до ранку. Про смерть батько сам повідомив у міліцію.

Медики повідомили, що дитина отримала опіки 1-2 ступеню понад 50% тіла. Якби батьки відразу викликали швидку, дитину могли б врятувати.

Родина, де сталася трагедія, виховує ще чотирьох дітей і перебуває на обліку як кризова. У районній службі у справах дітей кажуть, постійно приходили туди з перевірками.

Якщо батьків визнають винними у смерті сина, їх позбавлять батьківських прав і чотирьох інших дітей відправлять до сиротинця.

Батько хлопчика Костянтин Списаренко виправдовує свої дії тим, що розгубився. Він також запевнив, що буде "на колінах просити", щоб у нього не забирали дітей.

Нині правоохоронці чекають лише на остаточний висновок судмедекспертизи щодо причин смерті дитини. Прокуратура тим часом перевіряє дії соціальних служб.

Відео Батьки вбили самолікуванням сильно обгорілого сина

Залиште свій коментар

Вибір редакції