Резолюція Європарламенту - останнє попередження для Януковича

Резолюція Європарламенту - останнє попередження для Януковича

Фото: President.gov.ua

В резолюції чітко сформульовані вимоги щодо зміни ситуації на краще, зазначили у "Батьківщині".

Григорій Немиря
У четвер, 27 жовтня, заступник голови партії "Батьківщина", екс-віце-прем'єр-міністр Григорій Немиря заявив, що резолюція Європейського парламенту з Україною, в якій засуджується вирок Юлії Тимошенко є останнім попередженням президенту Віктору Януковичу.

"Резолюція Європейського парламенту - це підтримка європейських прагнень України і перспективи для українського суспільства і, одночасно, останнє попередження для Януковича і його режиму щодо всієї і повної відповідальності за той вибір, який вони повинні зробити: вибір між європейською інтеграцією та ізоляцією", - сказав Немиря.

За його словами, резолюція є безпрецедентною з точки зору деталізації: процеси проти Тимошенко та інших лідерів опозиції, колишніх членів її уряду однозначно оцінюються як порушення прав людини, як політично мотивовані і як такі, що не мають нічого спільного з верховенством права.

"Крім того, в резолюції чітко сформульовані вимоги щодо зміни ситуації на краще", - зазначив політик.

Немиря підкреслив, що ці вимоги полягають у припиненні політично мотивованих процесів, у забезпеченні повноправною політичного життя для Тимошенко та інших лідерів опозиції, зокрема, забезпечення можливості для їх участі в парламентських виборах наступного року.

"Резолюція Європарламенту була підтримана всіма політичними групами, що свідчить про консенсус на найвищому рівні в Європейському Союзі щодо оцінки ситуації в Україні", - додав опозиціонер.

Як повідомлялося, у четвер Європарламент прийняв резолюцію, в якій пов'язав справу Юлії Тимошенко із підписанням угоди про асоціацію. Так, згідно з резолюцією, Європарламент "вважає, що якщо не буде переглянуто вирок Юлії Тимошенко, це поставить під загрозу підписання Угоди про асоціацію та її ратифікацію".

Після цього, у Партії регіонів назвали неприйнятною рекомендацію Європарламенту про перегляд вироку Тимошенко. Також у ПР вважають, що резолюція Європарламенту – справа рук друзів Тимошенко з Європейської народної партії.

Читайте також:

ЄС дав зрозуміти, що для асоціації потрібно звільнити Тимошенко

ПР вважає, що резолюція Європарламенту – справа рук друзів Тимошенко

Європарламент погодився на перспективу членства України в ЄС

Європарламент запросив Януковича на серйозну розмову

Повʼязані теми:

Наступна публікація