Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько з сином витягли з охопленої вогнем хати двох односельчан

Постраждалі - літня жінка та її син.

Батько та син, ризикуючи власним життям, витягли з охопленої полум'ям хати літню жінку та її сина на Житомирщині.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Пожежа сталася у селі Березівка. Об 11:00 стовп диму на околиці села побачив один з мешканців. Чоловік запідозрив, що може горіти хата. Узяв свого старшого сина і на мотоциклі вони поїхали до місця, звідки йшов дим.

"Я побачив дим, взяв старшого сина, мотоцикл, приїхали сюди побачили охоплений вогнем будинок", - згадує Михайло Опанасюк.

Коли під’їхали, побачили палаючу хату, вогонь охопив дах цегляного будинку та вхід. Чоловіки знали, що в будинку можуть бути люди, тому вибили вікно в одну з кімнат і навпомацки знайшли двох непритомних людей. Їх витягали з палаючого будинку через вікно.

"Ми забігли з іншої сторони хати. Батько розбив скло, сказав, що там є люди. Я розбив інше скло. Ми вдвох залізли, батько мені почав подавати, там були жінка і чоловік. Це було дуже швидко, одна думка була - витягти людей", - говорить Олександр Опанасюк.

83-річна бабуся та її 54-річний син встигли надихатися диму. Їх відвезли до лікарні. Загрози життю немає, повідомляють медики. Рятівники кажуть, на їхньому місці так вчинив би кожен.

ВідеоНа Житомирщині батько та син врятували з палаючої хати двох людей

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції