Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Більше ніж половину імпорту одягу до України складає секонд-хенд

Більше ніж половину імпорту одягу до України складає секонд-хенд

Україна посідає одне з перших місць у світі з імпорту секонд-хенду.

Більше половини всього імпортованого товару легкої промисловості до України минулого року складає секонд-хенд.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

За результатами дослідження Асоціації підприємців легкої промисловості, за 2017 рік до України завезли 130 тисяч тонн товарів секонд-хенду, що складає близько 54%. Таким чином Україна посіла третє місце за кількістю споживання таких товарів. На першому та другому - Пакистан і Малайзія. 

Секонд-хенд користується популярністю в Україні. Це стало своєрідним трендом  через повернення моди 90-х та початку 2000-х, а також через низьку вартість одягу. Проте 130 тисяч тонн імпортованого секонд-хенду рівноцінні втраті 45 тисяч робочих місць в Укрїні. Від популяризації такого одягу не тільки не розвивається українська легка промисловість, а й виникає ризик для здоров'я людей.

Відео Секонд-хенд: тренд чи смертельна небезпека

130 тисяч тонн секонд-хенду завезли до України торік. Під горами вживаного одягу поховані робочі місця українців, а сама країна - на межі екологічної катастрофи. Як реагують на це покупці і що пророкують експерти – дізнайтесь в сюжеті.

Секонд-хенд: тренд чи смертельна небезпека

"Ті формальдегіди, про які ми казали, це обробка... вона накоплюється в організмі нашому. Це в першу чергу онкозахворювання, це і на печінку впливає, алергії і таке інше. Також треба розуміти, що це синтетика в більшій своїй частині. А синтетика – вона не розкладається від 50 до 100 років. Це дійсно екологічна катастрофа!" - сказала голова Асоціації підприємців легкої промисловості Тетяна Ізовіт.

Недалеко від України у списку найбільших покупців секонд-хенду стоять Росія, Камерун, Гватемала, Кенія, Індія і Туніс. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції